Siuntos užsakymo forma

Užpildykite šią formą ir pagal pateiktą informaciją paimsime jūsų siuntą pristatymui. Jokių papildomų veiksmų atlikti nereikės.

Išvykimo data
Siuntėjo duomenys
Gavėjo duomenys

Taisyklės siuntoms

Prieš paimant siuntą, ji turi būt supakuota, švari ir nekelti pavojaus kitoms siuntoms. Ant siuntos turi būti užrašytas gavėjo adresas ir kontaktinis telefono numeris. Klientas atsako už siuntos įpakavimą ir joje esantį turinį bei nurodytus gavėjo duomenis. Prieš atvažiuodami paimti / atiduoti siuntą klientui, apie tai pranešame nurodytu telefono numeriu. Nepavykus susisiekti su siuntėju/gavėju, siunta paliekama tarpiniame taške arba paėmimas / atidavimas yra atidedamas. Praradus siuntą dėl nenumatytų aplinkybių, įsipareigojame klientams kompensuoti iki 200 € jos vertės. Gabenant didesnės vertės siuntas, prašome apie tai informuoti vairuotoją.

Įspėjimas

Kilus įtarimui dėl siuntos turinio, vairuotojas turi teisę siuntą patikrinti. Siuntose draudžiama vežti: cigaretes ar tabako gaminius, narkotines medžiagas, alkoholinius gėrimus, sprogstamas medžiagas, pinigus, asmens dokumentus, receptinius vaistus. Vairuotojas už pažeidimus neatsako – baudas apmoka klientas.