Gyvūnų registravimo forma

Užpildykite šią formą ir susisieksime su jumis pateiktais kontaktais. Jokių papildomų veiksmų atlikti nereikės.

Išvykimo data
Siuntėjo duomenys
Gyvūno duomenys

Taisyklės siuntoms

Prieš paimant siuntą, ji turi būt supakuota, švari ir nekelti pavojaus kitoms siuntoms. Ant siuntos turi būti užrašytas gavėjo adresas ir kontaktinis telefono numeris. Klientas atsako už siuntos įpakavimą ir joje esantį turinį bei nurodytus gavėjo duomenis. Prieš atvažiuodami paimti / atiduoti siuntą klientui, apie tai pranešame nurodytu telefono numeriu. Nepavykus susisiekti su siuntėju/gavėju, siunta paliekama tarpiniame taške arba paėmimas / atidavimas yra atidedamas. Praradus siuntą dėl nenumatytų aplinkybių, įsipareigojame klientams kompensuoti iki 200 € jos vertės. Gabenant didesnės vertės siuntas, prašome apie tai informuoti vairuotoją.

Taisyklės gyvūnų pervežimui

Augintinis privalo turėti mikročipą (atitinkantį standartą ISO 11784 arba 11785), privalo būti paskiepytas nuo pasiutligės. Gyvūnas turi turėti „Gyvūno augintinio pasą“. Likus ne mažiau 24 valandoms, bet ne daugiau nei 120 valandų iki kelionės reikia suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaistų sudavimą veterinarijos gydytojas daro įrašą „Gyvūno augintinio pase“.

Įspėjimas

Kilus įtarimui dėl siuntos turinio, vairuotojas turi teisę siuntą patikrinti. Siuntose draudžiama vežti: cigaretes ar tabako gaminius, narkotines medžiagas, alkoholinius gėrimus, sprogstamas medžiagas, pinigus, asmens dokumentus, receptinius vaistus. Vairuotojas už pažeidimus neatsako – baudas apmoka klientas.