Gyvūnų pervežimas

Lietuva - Anglija - Lietuva

Registruoti gyvūną

MB “Žilvino reisai” saugiai ir patogiai perveš jūsų augintinį. Mūsų įmonė jau 6 metai kaip vežą augintinius iš Lietuvos i Europos šalis ir UK. Todėl esame sukaupe didžiulę patirtį gyvūnų pervežime. Mūsų vairuotojai atsakingai pasirūpins jūsų gyvūnų kelionės metu, Jūsų gyvūnas kelionės metu bus prižiūrėtas, pavedžiotas ir pagirdytas.

Gyvūnai yra vežami laikantis galiojančių įstatymų, tai reiškia, kad visi gyvūnai privalo turėti reikiamus dokumentus su atžymomis apie padarytus skiepus.

Gyvūnų vežėjo leidimas

Ilgoms kelionėms skirtos kelių transporto preimonės patvirtinimo pažymėjimas

Gyvūnų transportavimas

Saugiai ir patikimai

Mikroautobusuose yra irengtos specialiai gyvunams skirtos transportavimo vietos, kurios užtikrina Jusu augintinio sauguma.

Sustojimai reikiamu metu

Mes suprantame, kad Jusu augintiniui taip pat kaip ir Jums yra reikalingos pasivaikšciojimo pertraukeles, todel mes garantuojame, kad musu vairuotojai bus paslaugus šiuo klausimu.

Šviežias vanduo

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų augintiniui niekuomet netrūktų šviežio ir šalto vandens.

Augintinio priežiūra

Jei Jusu augintinis keliauja be Jusu, musu vairuotojai su malonumu pamaitins ir prižiures, kad Jusu augintinis butu saugiai transportuojamas.

Gyvūnų į Angliją gabenimo taisyklės

  • 1Augintinis privalo turėti mikročipą (atitinkantį standartą ISO 11784 arba 11785).
  • 2Privalo būti paskiepytas nuo pasiutligės tuo metu, kai jau buvo įdėtas mikročipas (skiepijamas gali būti ne jaunesnis nei 3 mėnesių amžiaus gyvūnas).
  • 3Po pasiutligės skiepo turi praeiti ne mažiau nei 21 diena (pasiutligės skiepo galiojimo laiką nurodo skiepą atlikęs veterinarijos gydytojas).
  • 4Gyvūnas turi turėti „Gyvūno augintinio pasą“ (mėlynas), į kuriame veterinarijos gydytojas patvirtina, kad gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki paskirties vietos.
  • 5Likus ne mažiau 24 valandoms, bet ne daugiau nei 120 valandų iki kelionės reikia suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaistų sudavimą veterinarijos gydytojas daro įrašą „Gyvūno augintinio pase“.

PASTABA. Klientai patys privalo smulkiai išsiaiškinti dėl reikiamų dokumentų ir skiepų. Jeigu Jūsų augintinis į šalį nebus įleistas, mūsų įmonė už tai neatsako.